Základní a Mateřská škola Kameničky, Kameničky 38, 539 41, tel.: 469318131

škola hrou ...

 
flagflag

Dne 6. 2. 2014 proběhl na naší škole zápis do 1. třídy, ke kterému se postupně dostavilo jedenáct dětí (čtyři děvčata a sedm chlapců).

Již v prostorách šatny se budoucích školáčků ujali představitelé pohádkové říše – žáci 9. třídy, kteří si jistě sami zavzpomínali na svůj zápis do školy. Převlečeni za různé pohádkové bytosti odvedli děti s jejich rodiči do třídy a po celou dobu s dětmi komunikovali a snažili se jim zpříjemnit první kontakt se školou.

Předškoláci nás velmi překvapili svými vědomostmi. Skvěle počítali, vyprávěli nám pohádky podle obrázků, recitovali básničky, zpívali písničky, poznávali zvířátka, určovali ovoce a zeleninu, namalovali hezké obrázky, aktivně pracovali na interaktivní tabuli. Byli úžasní a žádný nás nezklamal.

Děkujeme všem rodičům a dětem, kteří se zápisu na naší škole zúčastnili, a věříme, že jejich důvěru nezklameme. Moc se na nové žáčky těšíme a přejeme jim, aby jim nadšení ze školy vydrželo i do příštích let. 

                                                                                                                       Mgr. Ivana Niklová

viz fotogalerie

01.02. 14Poděkování

Vážená paní ředitelko, učitelé a pracovníci školy, milé děti,

před několika dny jsme se vrátili z léčebného pobytu na Košumberku. Proto až teď vám píšeme tento dopis a rádi bychom vám poděkovali za milé přijetí u vás ve škole a hlavně za nějvětší a nejlepší vánoční dárek ...

Nevím, zda mě tak dojala vánoční atmosféra nebo pásmo koled či pohledy očí vás všech. Chtěla jsem vám všem říci něco málo slov, ale bohužel jsem to vše nějak neustála a nešlo mi říct to, co jsem opravdu chtěla.

Chtěla jsem vám všem popřát krásné svátky, ale to už je pozdě, tak vám přeji krásné jarní či už snad konečně zasněžené prázdniny. Ale hlavně vám všem chci poděkovat, nejen jménem svým, ale i jménem celé naší rodiny, a hlavně Karolínky. Hlavně vám, děti (nebo snad radši žáci ...), chci poděkovat, vaši učitelé na vás mohou být náležitě pyšní. Mohly jste si koupit nějakou věc nebo jet na výlet, ale vy jste se rozhodly udělat něco moc hezkého. Děkujeme i za sbírání víček, díky vaší pomoci už připravujeme první odvoz, podařilo se nám už nasbírat asi 300 kilo ...

Takto bych tady mohla děkovat pořád dokola, opravdu jste mě mile překvapili, dojali a nevím, jaké slovo ještě honem použít.

Všechny vás moc zdravíme a mějte se moc hezky ...

DĚKUJEME.

P.S. Panda zatím jméno nemá, každý den to je nějaké jiné jméno ...

Karolínka a rodiče 

Vážení rodiče,

v pololetí letošního školního roku Vaše děti poprvé nepřinesou domů originál vysvědčení, ale pouze výpis z vysvědčení, což je na jiných školách již léta zaběhnutá praxe. Tento výpis si děti nechají doma, nevracejí jej zpět do školy

Originál vysvědčení dostanou děti s oběma natištěnými pololetími až na konci roku. Tak odpadne starost s případným přetiskáváním pomačkaných tiskopisů.

Děkujeme za pochopení.                                                                                                                                                                                                                                                                                                          vedení školy

Po Vánocích proběhla rekonstrukce počítačové učebny. Změnilo se uspořádání lavic, zrenovovaly se jejich povrchy, přibylo plátno s dataprojektorem a několik nových výkonnějších počítačů. Všechny tyto změny splnily naše vysněné představy o výuce informatiky v moderní počítačové učebně, kde každý žák usedne ke svému počítači.

                                                                                     žáci 6. třídy

viz fotogalerie

 

 

 

 

Na 6. 3. v 13:00 hodin připravujeme přednášku Mgr. Margit Slimákové, Ph.D., specialistky na výživu a zdravotní prevenci. Srdečně zveme i rodiče.

««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | »»»
 
© 2023, www.zs-kamenicky.cz, mash | xhtml 1.0, css valid
TOPlist