Základní a Mateřská škola Kameničky, Kameničky 38, 539 41, tel.: 469318131

škola hrou ...

 
flagflag

24.06. 13Změny v žákovských jízdenkách

 OD 1. ZÁŘÍ 2013 BUDETE POTŘEBOVAT  NA ČASOVÉ JÍZDENKY V REGIONÁLNÍ DOPRAVĚ ČIPOVOU KARTU IREDO

 

Pardubický kraj ve spolupráci s organizátorem regionální dopravy OREDO s.r.o. spustí od 1. září 2013 nový systém odbavování cestujících v regionální autobusové a drážní dopravě, a to formou nových čipových karet IREDO. Kartu bude možné využít pro cestování jak v Pardubickém, tak v Královehradeckém kraji. Použití karty bude nezbytné pro dojíždějící žáky a studenty škol, kteří budou uplatňovat slevu na jízdném prostřednictvím časových jízdenek.

Pořízení čipové karty bude stát jednorázově 150,- Kč. Tento poplatek bude splatný při podání vyplněné žádosti o vydání čipové karty IREDO na kontaktních místech. Vyplněné a potvrzené žádosti mohou žadatelé podávat od 1. srpna 2013. Karta bude vyhotovena v termínu do 14 dnů od podání žádosti a bude připravena k vyzvednutí na kontaktních místech, kde byla žádost podána. Bližší informace budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách Pardubického kraje.

 

Ve škole si můžete už nyní vyzvednout Žádost o osobní kartu IREDO, kterou vám potvrdíme. Doporučujeme vyplnit žádost již nyní a požádat o vydání karty již v srpnu, abyste se vyhnuli zbytečnému náporu žadatelů v září.

 

Podrobnější informace na  


http://www.klickevzdelani.cz/tabid/250/articleType/ArticleView/articleId/22266/Default.aspx

 

 

 
© 2023, www.zs-kamenicky.cz, mash | xhtml 1.0, css valid
TOPlist