Dne 10. února do naší školky zavítal kouzelník Jiříček. Představení se účastnili i žáci 1. a 2. třídy. Celé vystoupení bylo v duchu kouzel, zpěvu a smíchu. Kouzelník nechal děti i kouzlit. Všem se představení moc líbilo.

Dne 2. února 2016 v 15:00 hodin proběhla v MŠ poslední 5. hodina „Baby-tanečních“. Hodina byla určena pro rodiče, kteří se sešli v hojném počtu. Paní taneční mistrová Martina z taneční školy Chrudim předvedla, co se děti v předchozích lekcích naučily. Vystoupení bylo velice hezké a děti tancovaly s nadšením. Za jejich snažení je obecenstvo odměnilo potleskem a paní mistrová sladkostmi.

Dne 14. 12. 2015 jsme s dětmi odešli popřát ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY na obecní úřad a po návratu jsme se nestačili divit. Naši školku navštívil „JEŽÍŠEK“. Děti se s nadšením pustily do rozbalování dárků a okamžitě se snažily přijít na to, jak si s jednotlivými hračkami mají hrát. Nadílka se jim velice líbila a doufáme, že hračky vydrží dlouho jako nové a  budou dělat stále radost.

Dne 15. 12. 2015 jsme v 15.00 hodin uspořádali pro rodiče „PŘEDVÁNOČNÍ BESÍDKU“. I přes poměrně velikou nemocnost dětí v předchozím období se sešlo na besídku 31 dětí, které předvedly rodičům i prarodičům, co se naučily od září až do prosince. Besídka byla laděna v pohádkovém duchu, kde děti zpívaly, recitovaly i odehrály ve scénkách několik známých pohádek. Závěr besídky byl věnován vánočním svátkům a zakončen byl koledou.
Účast rodičů byla hojná a snahu dětí ocenili potleskem a slovy uznání.

Dne 4. 12. 2015 nás ve školce navštívil MIKULÁŠ s ANDĚLY a ČERTY. Žáci deváté třídy se převlékli za pohádkové postavy a přišli s nadílkou. I když se čerti drželi vzadu, aby nevystrašili nejmenší děti, přesto budili respekt. Větší chlapci, kterým MIKULÁŠ přečetl jejich hříchy, slibovali polepšení. Po slibech, mikulášských básničkách a písničkách jim MIKULÁŠ i ANDĚL odpustili a rozdali balíčky se sladkostmi. Za chvilku se děti osmělily a nechaly se od čertů začernit v obličeji. Pak jim žáci z deváté třídy pomohli ustrojit stromeček.

««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »»»