30.08. 12Novinky v MŠ

Děti ve školce uvítají letos nově rekonstruované prostory. Stavebními úpravami se zvýšila i kapacita školky a mohli být přijati všichni zájemci. Děti se mohou těšit na nově zařízené útulné třídy, veselé barevné sociální zařízení, upravenou šatnu. Na zahradě je čekají nově herní prvky, zbudované díky OSRPŠ a hlavně díky nezměrnému úsilí paní Evy Peškové, předsedkyně.

Děti budou rozdělené na dvě třídy podle věku. Plán práce na měsíc s výstupy, kterých by měli dosáhnout předškoláci, najdete vždy na stránkách školy v menu MŠ/ Plán práce. Už nyní můžete nahlédnout na plán na září.

Dodatečně jsou na stránkách vyvěšené fotky z výletu MŠ a pasování na předškoláky z června (Fotogalerie/MŠ)

David Bureš, David Netolický a Petr Vacek  postoupily se svými výkresy do republikového kola soutěž Zahrádkářského svazu a tam se v kategorií polytechnických prací umístili na 3. místě. Aby děti vůbec pochopily svůj úspěch, popovídaly si s paní učitelkou nad mapou České republiky. Našim nejmenším gratulujeme!

Foto ve fotogalerií menu Mateřská škola

Děti se společně se žáky ZŠ  zúčastnily ukázky dravců v rámci oslav Dne Země.

Děti z naší MŠ jsou dobří malíři. Opět se výborně umístily ve výtvarné soutěži, tentokrát ji pořádal Svaz zahrádkářů. Petr Vacek a David Netolický získali 1. místa v okresním kole. I ostatní děti se umístily na předních místech. Všechny  proto dostaly diplom a drobnou odměnu.

Ve výtvarné soutěži na téma Velikonoce se výborně umístily naše děti. V jednotlivcích T. Brázdová obsadila 1. místo a J. Schmidt se umístil na 3. místě. Ve skupinových pracech skončila naše MŠ na 2. místě.

««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »»»