Dne 17. 3. 2014 navštívil MŠ pan Jungr s loutkovo-hudební pohádkou „Kouzelná píšťalka“.

Představení se účastnily nejen děti z MŠ, ale i žáci 1. až 3. třídy. Zazpívali si s kytarou i s jinými nástroji. Po představení si mohli i osahat loutky. Pohádka měla velký úspěch a školka se otřásala smíchem.

Dne 5. 11. 2013 navštívil MŠ kouzelník Jiříček s představením „Školička kouzel“. Na vystoupení se přišla podívat I. i II. třída.

Kouzlilo se  a ve školce panovala veselá nálada.

28.04. 13Novinky z MŠ

4. 4. 2013

Děti, které se umístily v soutěži pořádané „ SVAZEM ZAHRÁDKÁŘŮ“ si převzaly diplomy a ceny. Jejich práce postupují do celorepublikového kola.

11. 4. 2013

Kroužek „BABY- tanečních“ pod vedením tanečního mistra p. Černého byl ukončen závěrečným vystoupením pro rodiče.

Fotky naleznete ve Fotogalerii / Mateřská škola

13.03. 13Novinky z MŠ

Představení  - kouzelník

Dne 6. 3. 2013 navštívil MŠ kouzelník s představením „Školička kouzel“. Na vystoupení se přišla podívat I. i II. třída. Kouzlilo se, zpívalo se a ve školce panovala veselá nálada.        Foto z akce ve fotogalerií.

Výtvarná soutěž

I v letošním roce se naše MŠ zúčastnila výtvarné soutěže, pořádaném svazem zahrádkářů na téma „NÁŠ ŽIVOT NA ZAHRÁDCE“, kde jsme se umístili v okresním kole na předních místech. V kategorii do 6-ti let obsadil 3. místo – Petr Vacek, 7. místo – Denisa Plíšková a 10. místo – Tomáš Svoboda. V polytechnických pracích pak 2. místo – Šimon Adámek a 3. místo – Tomáš Svoboda. Uvedené práce budou odeslány do dalšího, republikového kola v Praze.

Práce, s kterými jsme se účastnili, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

14. 12. 2012 proběhla v MŠ „VÁNOČNÍ NADÍLKA“. Děti jsou nadšeny z dárků, které učitelky nakoupily z peněz utržených na jarmarku.

Děkujeme současně panu Netolickému za sponzorský dar. Věnoval všem dětem z MŠ krásné omalovánky, které jsou hojně používány jak „PŘEDŠKOLÁKY“, tak i „DIBLÍKY“.

V předvánočním čase se naše MŠ účastnila soutěže „VÁNOČNÍ STROMEČEK“ s 10 obrázky.  Na prvním místě se umístila Gábina Mikulášová, na druhém David Netolický, na třetím Veronika Jágerová a na čtvrtém Jakub Schmidt. V konkurenci hlineckých školek se naše umístění dá pokládat za velký úspěch.

11. 1. 2013 do MŠ přijelo loutkové divadlo s pohádkou „TŘI PRASÁTKA“. Děti i žáčci z I. a II. třídy si nejen mohli osahat loutky, ale zazpívali si veselé písničky za doprovodu kytary a houslí.

Foto z akcí ve fotogalerií/mateřská škola

Lucie Zelendová

««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »»»