02.02. 18Zpívá celá dědina

Když jsme zjistili, že se opět uskuteční akce "Zpívá celá dědina", tak se nám honila hlavou spousta nápadů, ale časem se ukázalo, že většina třídy buď nemůže, nemá odvahu, anebo ji to nezajímá. Devátá třída před námi zpívala písničku "Hádaly se houby". My jsme chtěli být originální!! Už v osmé třídě jsme vystupovali s ruskou pohádkou a zpívali písničku "Síla starejch vín" od kapely Škwor. Letos zpívali jenom kluci - natrénovali ruskou KAŤUŠU. Pět kluků z naší třídy zpívalo a Roman Pešek skákal kozáčka, který mu moc šel.

Zpívaly také dvě prvňačky a jeden prvňáček. Byli velice šikovní a nebáli se. Zapojila se také Adéla Pavlíčková, která má se svým hlasem už pár soutěží za sebou. Zúčastnily se i rodinné teamy - rodina Vodičkova a také rodina Černých. Z rodiny Černých vystoupila děvčata ještě s písní ,,TÁTA".  Ani holky ze šesté třídy se toho nebály. Martina Halamková zazpívala dvě písně, jednu s Martinou Batelkovou. Vybraly si velice hezkou píseň z filmu Rebelové. Zazpívala také jedna cizí slečna a kluci, co chodí do hudebky, zahráli jazzovou skladbu, která se všem líbila. Na konci soutěže všichni dostali malý dárek. Na soutěž navazoval dětský karneval, na kterém pět děvčat z deváté třídy roztančilo každé dítě. Bylo to nádherné nedělní odpoledne.

Za 9. třídu N. Batelková