08.12. 15Pekelná besídka

Ve středu 2. 12. se to v místní sokolovně hemžilo čertíky, čerticemi a několika dalšími pohádkovými postavami. Postaraly se o to děti z divadelního kroužku. Mladší skupina plně obsazený sál pobavila scénkou Hodina živočichopisu a pohádkou Jiřího Žáčka Čert a Káča. Starší děti  předvedly na motivy knihy stejného autora divadelní zpracování Čertovské pohádky. Celý program pěveckým vystoupením osvěžili žáci 3., 4., 5. a 6. třídy pod vedením paní učitelky Dostálové. Děkuji všem účinkujícím za skvělé výkony a divákům za vydatný potlesk a pozitivní reakce.
                                                                                                                              Mgr. Lenka Adámková