Žáci z naší školy od třetího po devátý ročník se zúčastnili soutěže „Poznej kvalitu, vyhraj kvalitu“, kterou pořádalo v rámci Národní politiky kvality Ministerstvo průmyslu a obchodu na podporu kvality ve všech oblastech života naší země. Soutěž byla rozdělena do dvou věkových kategorií - první až čtvrtý ročník a pátý až devátý ročník.

Žáci se s nadšením zapojili do této soutěže a krásné čtvrté místo obsadila žákyně devátého ročníku Leona Cimburková. Její obrázek, na kterém jsou namalované boty připomínající první republiku, naši milou školu v Kameničkách v Praze proslavil. Leona za toto umístění obdrží jako odměnu kvalitní kalkulačku.

Na stránky kromě tohoto vítězného obrázku přikládám na ukázku několik dalších fotografií. Je těžké si vybrat. Zbývající budou vystaveny v budově školy.

Ludmila Švecová

Čertíci i člobrdíci ze ZŠ Kameničky Vás srdečně zvou

na PEKELNOU BESÍDKU,

která se uskuteční

ve středu 2. 12. 2015 od 17 hodin

v kameničovské sokolovně.

Na programu je pásmo písniček a pohádek

s čertovskou tematikou.

Těšíme se na Vás!

Dne 5. listopadu se žáci z naší školy ve složení: Martin Jakub Pešek (3. třída), Jakub Schmidt (3. třída), Patrik Černý (4. třída), Matyáš Klapka (3. třída) a Gabriela Mikulášová (3. třída) zúčastnili Okresního přeboru družstev základních škol a víceletých gymnázií v šachu. Malí šachisté podle ELO bodů hráli každý s každým. Jejich schopnost hrát šachy byla úžasná a prokázali to tím, že se jako družstvo umístili na krásném třetím místě. Zaslouží si za reprezentaci naší školy velké poděkování a úctu.

Ludmila Švecová

V pondělí 12. 10. 2015 se v sokolovně uskutečnila baseballová show pro žáky 4. – 9. třídy. Na show přijeli 3 prvoligoví hráči baseballu a 2 členové Českého olympijského výboru. Byly celkem tři stanoviště, kde si děti mohly vyzkoušet rychlost nadhozu, přesnost nadhozu a odpaly baseballovou pálkou ze stativu. Show byla velmi zábavná a děti byly nadšené. A čím jsme si to zasloužili? V loňském roce byla v projektu „Česko sportuje“ vyhlášena tipovací soutěž, kterou jsme vyhráli, a tím si zasloužili show. Navíc byla ještě doprovodná soutěž o vymyšlení bojového baseballového pokřiku a ten náš se líbil natolik, že jsme vyhráli ještě školní baseballovou sadu a knihu o baseballu v ČR.

Mgr. Pavel Novák

««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | »»»