Děti ze ZŠ a MŠ Kameničky Vás srdečně zvou

na přestavení složené z písniček, říkadel a pohádek

PRO MAMINKY

tatínky, babičky, dědy a všechny, kteří nám někdy vyprávěli nebo četli

NA OPLÁTKU.

Těšíme se na Vás

ve středu 6. května 2015 od 17:00 hodin

v sokolovně v Kameničkách.

Kdo vydrží až do konce představení, toho čeká nevídané překvapení!!!

Ve čtvrtek 16. 4. se žáci MŠ, 1., 2. a 3. třídy zúčastnili poutavé přednášky „Smysly zvířat“ s názornými ukázkami živočichů. Zasvěcený výklad podal Ing. Ondřej Pelikán z Obory Žleby a Záchranné stanice Lipec. Děti pozorně a se zaujetím vyslechly podávané informace a aktivně se zapojovaly do diskuse. Měly možnost si některá zvířata pohladit (ježka, potkana, sovu, šváby, hada). Přednáška byla poučná a všem se moc líbila.

Mgr. Ivana Niklová

Čtvrtek 9. 4. 2015 Byla jednou jedna pohádka

Žáci z MŠ a 1. a 2. třídy pojedou do Skutče na pořad Komorní filharmonie Pardubice.

Dají se pohádky vyprávět beze slov? Co dělá maličká princezna během nedělního odpoledne? Jak dopadne souboj statečného prince s drakem? A jaké tajemství je ukryto v kouzelné skříňce? O tom všem bude vyprávět Komorní filharmonie Pardubice prostřednictví koncertní suity Pohádky pro akordeon a orchestr českého skladatele Václava Trojana?

Po prázdninách budou třídní učitelé vybírat na vstupné 40,- Kč

V pátek 10. 4. 2015 pojedou žáci 2. stupně do Skutče na pořad Hudba &  film – seznamte se, prosím.

Je filmová hudba jen pro filmové fanoušky, nebo obstojí i na koncertním pódiu? Skupina filharmoniků uvádí nejslavnější filmové melodie, představuje kompoziční techniky a největší autory hudby stříbrného plátna od dob němého filmu až po současnost.

Po prázdninách budou třídní učitelé vybírat na vstupné 40,- Kč

Mgr. Jana Dostálová

1. 4. 2015 se v místní sokolovně uskutečnilo první z řady naplánovaných setkání žáků, rodičů a přátel školy.

Mottem vystoupení žáků 3. a 4. třídy byly Velikonoce jako svátky jara.

Žáci 6. a 7. třídy ve svém pásmu provedli přítomné pašijovým týdnem, sálem se linuly melodie z muzikálu Jesus Christ Superstar, zaznělo i několik duchovních písní.

Děkuji všem hostům za hojnou účast a vytvoření úžasné přátelské atmosféry.

Další setkání je plánováno na středu 6. 5. 2015. Představí se nejen hudebníci z 1., 2. a 6. třídy, ale vystoupí také děti z dramatického kroužku.

Přeji všem požehnané velikonoční svátky.

Mgr. Jana Dostálová

Srdečně Vás zveme na předvelikonoční setkání

s vystoupením žáků naší školy,

které se uskuteční

ve středu 1. 4. 2015 od 18 hodin

v sokolovně v Kameničkách.

««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | »»»