Základní a Mateřská škola Kameničky, Kameničky 38, 539 41, tel.: 469318131

škola hrou ...

 
flagflag

Došlo ke změnám v rozvrhu, upravené rozvrhy jsou v menu O škole/ Rozvrhy!

                                                                                                                        H. Slováčková

-       první školní den se prosím zastavte ve školní jídelně nahlásit jmenovitě první tři dny stravování (ve škole zjistí tř. učitelé)

-       vyplňte průkazku ( jméno,třída, školní rok, dny v týdnu,kdy se dítě bude stravovat např. KD- každý den nebo jednotlivé dny v týdnu – PO,ST…….)

-       vratka za měsíc červen 2013  z MŠ vám bude vrácena v září 2013

-       oběd stojí 23,- Kč

  -       úhrada stravného je prováděna v hotovosti u vedoucí školní jídelny proti podpisu

 

  -       platí se každý měsíc od 15.dne, po dobu jednoho týdne

 

-       platba obědů je za měsíc,který probíhá ( př. 15. 10 . platíte měsíc říjen)

-       příklad : říjen má 20 pracovních dnů a dítě chodí na obědy každý den, v září bylo odhlášeno 3 dny, v říjnu budete platit   391,- Kč ( 20 x 23,- Kč – 3 x23,- Kč = 391,- Kč)

                                                                                                                   Šárka Tichá 

 

26.06. 13Upozornění

 Doporučujeme všem rodičům, aby v týdnu před zahájením školního roku dětí prohlédly v šatně věci, ke kterým se nikdo nehlásí (teplákové soupravy, tepláky, trička, zimní lyžařské rukavice, boby, čepice, boty všeho druhu...). Často jsou to skoro nové věci, je škoda, aby skončily na hadry. 

 OD 1. ZÁŘÍ 2013 BUDETE POTŘEBOVAT  NA ČASOVÉ JÍZDENKY V REGIONÁLNÍ DOPRAVĚ ČIPOVOU KARTU IREDO

 

Pardubický kraj ve spolupráci s organizátorem regionální dopravy OREDO s.r.o. spustí od 1. září 2013 nový systém odbavování cestujících v regionální autobusové a drážní dopravě, a to formou nových čipových karet IREDO. Kartu bude možné využít pro cestování jak v Pardubickém, tak v Královehradeckém kraji. Použití karty bude nezbytné pro dojíždějící žáky a studenty škol, kteří budou uplatňovat slevu na jízdném prostřednictvím časových jízdenek.

Pořízení čipové karty bude stát jednorázově 150,- Kč. Tento poplatek bude splatný při podání vyplněné žádosti o vydání čipové karty IREDO na kontaktních místech. Vyplněné a potvrzené žádosti mohou žadatelé podávat od 1. srpna 2013. Karta bude vyhotovena v termínu do 14 dnů od podání žádosti a bude připravena k vyzvednutí na kontaktních místech, kde byla žádost podána. Bližší informace budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách Pardubického kraje.

 

Ve škole si můžete už nyní vyzvednout Žádost o osobní kartu IREDO, kterou vám potvrdíme. Doporučujeme vyplnit žádost již nyní a požádat o vydání karty již v srpnu, abyste se vyhnuli zbytečnému náporu žadatelů v září.

 

Podrobnější informace na  


http://www.klickevzdelani.cz/tabid/250/articleType/ArticleView/articleId/22266/Default.aspx

 

 

««« | ... | 11 | 12 | 13 | 14 | »»»
 
© 2023, www.zs-kamenicky.cz, mash | xhtml 1.0, css valid
TOPlist