25.10. 13Sběr surovin

Ve čtvrtek 31. 10. proběhne na naší škole sběr surovin (nosit můžete papír, rozložené krabice a věci do šrotu). Šrot odložte ven za branku, papír pod schody k dílnám. Sběr bude trvat do 12:00 hodin.

Děkujeme.

Letošního Mistrovství Evropy v karate Shotokan se zúčastnilo přes 1000 špičkových závodníků z řad reprezentací evropských zemí, jako jsou například Albánie, Arménie, Azerbajdžán, Bosna a Hercegovina, Česká republika, Finsko, Makedonie, Gruzie, Německo, Kosovo, Rumunsko, Rusko, Švédsko, Turecko, Ukrajina a další. Soutěž proběhla ve dnech 3. - 7. 10. ve sportovní hale Attaturk v tureckém milionovém městě Bursa.

I na takto prestižní soutěži mělo město Pardubice své zástupce. Českou republiku, Pardubický kraj, město Pardubice a Karate Lions Pardubice zde totiž reprezentovalo hned 7 mladých nadějí, které přijely na turnaj ve špičkové formě. Samotnému výjezdu na šampionát předcházela téměř půlroční specializovaná příprava, která zahrnovala účast na soutěžích světových a evropských pohárů, letní a podzimní soustředění s medailisty z mistrovství světa v seniorských kategoriích a samozřejmě individuálně zaměřený trénink jednotlivých cvičenců pod vedením trenérů Ondřeje Charváta a Milana Tesaře.

Pardubičtí lvi o sobě dali na evropské sportovní scéně rozhodně vědět a i přes řadu nelehkých zápasů s domácími reprezentanty, které publikum doslova hnalo za výsledky, a přes těžká utkání s již úřadujícími medailisty z evropských a světových šampionátů vybojovali neuvěřitelných 11 medailí!!! Tři z nich získal žák naší školy:

Radek Netolický

- kumite ippon shobu žáci -40 kg – 1. místo

- kumite ippon shobu žáci -45 kg – 1. místo

- kumite žáci -40kg – 3.místo

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

Taneční kroužek začne 1. 10. a bude vždy v úterý od 14:30 hodin do 15:15 hodin.

Sbírejme také víčka od šlehačky ve spreji (ta bílá), víčka od tekutých pracích prostředků, žluté obaly od Kinder vajíček - ta jak v tom je ta hračka - a taky hnědá víčka od rozpustné kávy Nescafé.

Probuďte svůj talent – „Objevitelské soboty“

je název projektu pro nadané a zvídavé žáky ZŠ a mladší studenty osmiletých gymnázií, který rozvíjí jejich talent, zájem a potenciál. Systém podpory nadaných žáků a studentů vznikl na základě spolupráce nadace American Fund for Czech and Slovak Leadership Studies (AFCSLS) www.afcsls.org a  Center for Talented Youth (CTY), Johns Hopkins University cty.jhu.edu. V září 2012 se k nim přidaly Národní vzdělávací fond www.nvf.cz a Masarykova univerzita v Brně www.muni.cz. Partnerem pro registrace studentů do programů CTYOnline, přípravu a realizaci víkendových prezenčních programů je občanské sdružení Nadané dítě o.s.

Více podrobností najdete na stránkách: http://www.up-to-you.cz/vikendy.html
««« | ... | 11 | 12 | 13 | 14 | »»»