Vážení rodiče, Vaše děti byly během týdne upozorněny na zákaz vstupu do lesíka mezi Kameničkami a Jeníkovem, na nádrž a na rybníček u fary a byly všeobecně poučeny o bezpečném chování mimo školu.

Upozorňujeme rodiče, žáky, vyučující i provozní zaměstnance, že obědy na příští týden je možné si odhlásit nejpozději do pátku 13. 12.

Děkujeme.

Upozorňujeme rodiče, že obědy se platí vždy během jednoho týdne od 15. dne v měsíci.

Děkujeme.

Na žáky naší školy dnes čekalo další příjemné překvapení. Do jídelny, ve které byla v září dokončena částečná rekonstrukce (informovali jsme v článku "Nová" jídelna), přibyly nové stoly a krásné barevné židle, což navodilo úžasnou pozitivní atmosféru celého prostoru jídelny.

Upozorňujeme rodiče, že žáci by měli mít na tělesnou výchovu na hřišti s umělým povrchem čistou sportovní obuv, do které se přezují bezprostředně před vstupem na hřiště. Jinak dochází ke znečišťování povrchu hřiště a následné vyčištění stojí obec nemalé finanční prostředky.

««« | ... | 11 | 12 | 13 | 14 | »»»