Od října opět na naší škole pořádáme „RUČNÍ TVOŘIVOST PRO DOSPĚLÉ“.

První tvořivost bude začínat v pondělí 2. října v 15,30 hodin v keramické dílně.

Ludmila Švecová

Prázdniny opět utekly jako voda a před námi je nový školní rok. Přejeme Vám, a zejména našim novým prvňáčkům, aby byl úspěšný, pohodový a plný úsměvů. Vždyť s úsměvem jde vždycky všechno lépe.

Záchrana pro ty, kteří již seznam nemohou najít.

seznam

06.02. 17Zápis

První zářijový den bývá tradičně přelomem v životě našich dětí. Poprvé usednou do školních lavic, poprvé pohlédnou do očí nové paní učitelce, poprvé se seznámí s novým kolektivem, ve kterém budou po následujících devět let trávit velkou část svého času. Hodně štěstí a školních úspěchů jim na této cestě dnes popřála paní učitelka Niklová, paní ředitelka Nejedlá, paní starostka Jandová a paní Hladíková.