V přílohách najdete propozice na akce, které pravidelně pořádá DDM ve spolupráci s ČSZ.

přírodovědná soutěž

floristická soutěž

výtvarná soutěž

mladý zahrádkář

Přejeme všem žákům, zaměstnancům školy i rodičům úspěšné vykročení do nového roku.

18.12. 17Mladý chemik

Vynikajícího úspěchu dosáhl Filip Brázda, když v regionálním kole „Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR“, soutěže pro žáky 8. a 9. tříd, obsadil nádherné 5. místo z 357 soutěžících a zajistil si tak postup do regionálního finále, které se uskuteční 18. ledna 2018 taktéž na SPŠCH v Pardubicích. Tentokrát však půjde o zkoušku praktických dovedností. Filipovi gratulujeme a přejeme hodně štěstí v laboratořích, neboť nejméně 3 nejlepší postoupí do celostátního finále. Za účast bych ráda poděkovala i Veronice Pešavové a Marku Halamkovi.

V pátek 1. prosince v 16:00 hodin proběhne rozsvícení vánočního stromu před kostelem, následovat bude jarmark výrobků dětí na parkovišti před školou. Výtěžek z jarmarku bude rozdělen mezi dobročinné účely a fond pro děti. Detaily rozdělení a využití peněz budou schvalovat děti na školním parlamentu.

Příští týden (27. 11. - 1. 12.) vaříme ve školní jídelně na přání 8. třídy, která zvítězila ve sběru papíru, jenž proběhl v říjnu.