Obědy se budou platit od pátku 14. 12. Poslední termín placení je vzhledem k včasné uzávěrce ve středu 19. 12.

Upozorňujeme žáky a rodiče, že 20. - 21. 12. se nebudou odhlašovat obědy.

Vyhlášení výsledků sběru papíru proběhne ve čtvrtek 4. října o velké přestávce ve školní jídelně.

Ve čtvrtek 27. 9. 2018 se vybraní žáci 2. stupně (Broža, Svoboda, Černý, Pražák, Kamarád, Petrlík, G. Mikulášová, K. Halamková, T. Brázdová, M. Halamková, Š. Mikulášová, V. Adámková, Polanská, Marková) zúčastnili již tradičního atletického čtyřboje, který každoročně pořádá ZŠ Svratka. Sportovci základních škol ze Svratky, Kameniček, Sněžného, Jimramova, Nového Města na Moravě, Krouny a Herálce poměřili své výkony v běhu na 1500 m, sprintu 60 m, skoku dalekém a hodu granátem.

Naše sportovní výprava dovezla celkem 8 medailí - 3 zlaté, 3 stříbrné a 2 bronzové. Všem zúčastněným bych ráda poděkovala za úspěšnou reprezentaci školy a popřála jim mnoho dalších nejen sportovních úspěchů.