Záchrana pro ty, kteří již seznam nemohou najít.

seznam

06.02. 17Zápis

Vážení, od října opět pro Vás pořádáme „RUČNÍ TVOŘIVOST PRO DOSPĚLÉ“, kde můžete tvořit výrobky z keramické hlíny, a to jak ručně, tak i na hrnčířském kruhu, dále si můžete uvinout skleněné perly či jiný šperk.

První tvořivost bude v pondělí 3. října v 16,00 hodin v keramické dílně.

Švecová Ludmila

První zářijový den bývá tradičně přelomem v životě našich dětí. Poprvé usednou do školních lavic, poprvé pohlédnou do očí nové paní učitelce, poprvé se seznámí s novým kolektivem, ve kterém budou po následujících devět let trávit velkou část svého času. Hodně štěstí a školních úspěchů jim na této cestě dnes popřála paní učitelka Niklová, paní ředitelka Nejedlá, paní starostka Jandová a paní Hladíková.

14.03. 16Zápis do MŠ

ZŠ a MŠ Kameničky

vyhlašují

ZÁPIS

do mateřské školy.

Zájemci si přihlášku vyzvednou v MŠ a odevzdají vyplněnou

do 31. března 2016.

Při přijímacím řízení bude postupováno podle kritérií, uveřejněných na www stránkách školy – menu Mateřská škola a vyvěšených v MŠ. Důležité je uvést telefonní kontakt, aby bylo možné v případě potřeby upřesnit neúplné údaje ještě před přijímacím řízením.

O výsledku přijímacího řízení bude do konce měsíce dubna informován ten zákonný zástupce dítěte, který podával přihlášku.

PaedDr. Dagmar Nejedlá, ředitelka ZŠ a MŠ Kameničky

««« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | »»»